Menü
Sepetim
Filtre
Beden
Beden
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tayt

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Erkek Tayt

Düzenli spor yapan erkeklerin en çok kullandığı giyim parçalarından birisi de tayttır. Sağladığı hareket özgürlüğünün başka hiçbir yerde bulunmamasının yanı sıra bazı zorlu egzersizlerde destek sağlayan tasarımlar da mevcuttur.Vücut ölçülerine uygun olarak özenle tasarlanan bu modeller içinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz! Bu ürünlerin size vereceği pozitif enerji sayesinde spor motivasyonunuz sürekli yüksek olacaktır....

Erkek Tayt Modelleri

Toplumun sporun sadece fiziksel değil, zihinsel sağlık üzerinde de derin etkileri olduğunu kabul etmeye başlamasıyla birlikte giyim dünyası da dahil olmak üzere birçok alanda büyük değişimler yaşandı. Bu değişimlerden birisi, teknoloji hakkında bildiklerimizin spor giyimle birleştirilmesi oldu. Artık birçok farklı spor dalı için farklı özelliklere sahip kıyafetler üretiliyor. Erkek tayt modelleri de bunun bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Beli destekleyen ve vücudun hareketini sınırlamayan yapısı için özenle tasarlanan bu ürünler bir teknoloji harikası olan kumaş yapısına sahip. Erkek tayt modelleri özellikle ağırlık antrenmanı yapan kişiler, bisikletçiler ve koşucular tarafından tercih edilmekte. Kullanışlı ve pratik yapıları sayesinde hızla popüler olan giyim parçaları arasında yer alıyor. Bisiklet ve koşu gibi üstünüzdeki kıyafetlerin etrafa takılmasının ya da hareketlerinizi kısıtlamasının rahatsız edici sonuçlar doğuracağı durumlarda bu modeller ideal seçenekler haline geliyor. Adeta tenin bir parçası haline gelen kumaş, büyük bir rahatlık sağlıyor. 

Likralı Erkek Tayt

Yaptığınız egzersizin gerektirdiği hareketlere uygun kıyafetler giymek, spor bittikten sonra elde edeceğiniz sonuçları etkiler. Likralı erkek tayt modellerimiz nefes alan ve teri atabilen bir yapıya sahiptir. %100 pamuk olmamasından kaynaklanan bu özellik cildinizin tahriş olmasını engelleyecektir. Bu ürünler, kolay esneyebilmesi ancak ana formunu kaybetmemesi için özenle tasarlanmış kumaşlardan üretilmiştir. Nefes alabilen kumaş yapısı hızlı kuruyabilmesini de sağlamaktadır. Likralı yapısı esneme hareketleri sırasında size gerekli özgürlüğü tanıyarak herhangi bir sakatlanmanın önüne geçmektedir. Spor yaparken giyilecek her türlü kıyafetin yapılan egzersiz üzerinde büyük etkileri olacaktır. Hem rahat olmaları hem de vücudu kavradığı için herhangi bir sıkıntı yaratmaması taytların spor yaparken seçilmesinin ana nedenidir. Siz de sayfamızda bulunan erkek tayt modellerinden birini seçerek bu rahatlığı tadabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.