sadsad x
asdasd

Erkek Deniz Şortu

Yaz sezonunun gelmesiyle vazgeçilmezlerden biri haline gelen erkek deniz şortu modelleri canlı renk seçenekleriyle sunuluyor. Bu modeller, kaliteyi ve uzun süreli kullanım konforunu bir araya getiriyor.Bu erkek deniz şortu modelleri, sahil kıyılarını ve havuz başlarını rengarenk süslemekte. Desen ve renk seçenekleriyle tarzınızı ortaya koyabilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz....

Renkli Baskılı Erkek Deniz Şortu

Vücut oranlarına göre özenle tasarlanmış olan bu modeller, belinize tam oturarak kullanım kolaylığı sağlar. Seçilen kumaş sayesinde yüzerken yumuşaklık ve esnekliği hissedebilirsiniz. Kaliteli dokusu sayesinde suyla hassaslaşan cildinizde herhangi bir kızarıklık ya da tahrişle karşılaşmazsınız.Havuz suyunun klorlu, deniz suyunun tuzlu yapısına karşı sağlam kalacak kumaş malzemeleri kullanılmıştır. Deforme ya da kumaş yıpranması gibi sonuçların bu şekilde önüne geçilmiştir. Bakım kurallarına uygun olarak saklandığında uzun süre bu ürünleri kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Seçilen kumaşın bir diğer özelliği ise az miktarda suyu absorbe etmesidir. Böylelikle bu ürünler çok çabuk kuruyacak ve sizlere rahatlık açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca bu kumaşlar çevreye zarar vermeyen iplik malzemeleri kullanılarak üretilmiştir. Üretim sürecinde siz kullanıcılar olduğu kadar çevreye olan etkisi de göz önünde bulundurulmuştur.

Erkek Deniz Şortu Modelleri

Sporcu güvenliğini, konforunu ve insan sağlığını ön planda tutan markamız bu özelliklerini erkek deniz şortu modellerine de taşıdı. Sporcu ihtiyaçlarına ve tarzına uygun ürünler ortaya kondu. Bu modellerin sunduğu hareket özgürlüğü ve esneklik, en çok tercih edilen isimlerden birisi olmamızı sağlamaktadır.

Yeşil ve mavi gibi renklerin oluşturduğu canlı desenlerle bezenmiş bu ürünler farklı çeşitlerle sunulmaktadır. S, M, L, XL, XXL gibi çeşitli beden ölçüleri de seçenekler arasındadır. Bu geniş ölçü yelpazesi sayesinde size uygun bedendeki ürünü bulmanız kolay hale gelmiştir.Müşteri dostu bir fiyat aralığı ile sizlere sunulan bu kaliteli ürünlere ulaşmak çok kolay. Sayfamızda istediğiniz erkek deniz şortu modeline tıklayarak internet alışverişinin hızını ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bu ürünlere ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey tarzınızı yansıtan renk ve desenleri seçmek. Daha sonra kendi bedeninize uyan ürüne tıklamak! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.