Menü
Sepetim
Filtre
Beden
Beden
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Atlet

Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Erkek Spor Atlet Modelleri

 

Erkek spor kıyafetleri, erkeklerin daha şık ve rahat bir görünüm elde etmesini sağlayan ürünlerdir. Uygun kıyafet seçiminde performansı arttırmaya yardımcı olan bu ürünlerden biri de atletlerdir. Bilcee, çeşitli erkek spor atlet çeşitleri öne çıkarak sizin için en şık ve rahat parçaları tasarlar.

 

 Sade, renkli ya da baskılı modelleri sayesinde siz de zevkinizi yansıtan atletlerle tanışabilir, kendiniz için uygun bir parça tercih edebilirsiniz.

 

 Şık ve Rahat Erkek Spor Atlet Modelleri Bilcee'de

 

 Spor atletleri, askılı ya da kısa kollu atlet modeller olduğu için kolların açık kalmasını sağlar. Fiziğinizi daha iyi gösterirken spor yaparken bunalmanızı ve yeterince hareket etmenizi sağlar

 

 Bilcee erkek spor atlet modelleri, farklı yaka ve kol tipleriyle öne çıkarak spor yaparken kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Tüm hareketleri kıyafet nedeniyle zorlanmadan yapabilmenizi sağlarken tarz bir görünüm elde etmenize de yardımcı olur. İşte en çok tercih edilen erkek spor atleti çeşitleri ve özellikleri;

 

 - Yuvarlak yaka atlet: Basit ve klasik bir görüntü elde etmek isteyenler için idealdir. Tüm parçalarla kolayca kombinleyebileceğiniz için dolabınızda bulunması gereken bir parçadır.

 

 - V yaka atlet: V şeklindeki yaka sayesinde omuz ve kolları öne çıkarmanızı sağlar. Hareket kısıtı oluşturmadığı için tüm antrenmanlarınızda tercih edebilirsiniz.

 

 - Performans atlet: Performansı arttırmak için vücudu sarar ya da bazı kas gruplarına vurgu yapar. Kaslara sağladığı destek sayesinde daha fit görünebilir ve antrenmanlarınızda kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 

 - Sırt detaylı atlet: Önden daha sade ve basit görünen bu atletler, arkadaki desenleri sayesinde sırtınızın daha iyi görünmesini sağlar. Oldukça şık tasarımlara sahip Bilcee sırt detaylı fitness atlet erkek modelleriyle siz de rahatlığı, sadeliği ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

 

 - Kolsuz atlet: Oldukça hafif yapıda olan bu atletler, kollarınızı ve omuzlarınızı daha rahat şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

 

 - Desenli atlet: Atletlerin üzerinde bulunan desenler, logolar ve renkler; tarzınızı en iyi biçimde yansıtmanızı sağlar. Daha renkli ve eğlenceli bir görüntü için de basit ve sadelik için de kullanabilirsiniz.

 

 Erkek Spor Atlet Fiyatları

 

Kumaş kalitesini arttıkça ve teknik özellikler ilave edildikçe erkek atlet sporcu çeşitleri de daha yüksek fiyatlara sahip olur.

 

Kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı erkek atletleri için Bilcee’yi ziyaret edebilir ve zevkinize uygun parçaları satın alabilirsiniz. 2023’ün en sevilen modelleriyle tanışarak modaya uygun, özel tasarım ve fiyatı performansının çok altında olan atlet çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye uygun, renkli ya da basic parçalarla dolabınızdaki eksikleri en kaliteli şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

 Sporcu Atletin Faydaları

 

 Rahatlık, hareket özgürlüğü, terleme, stil ve şıklık açısından sporcu atletin faydaları oldukça fazladır. Bir sporcu atlet doğru şekilde seçildiğinde size aşağıdaki faydaları sağlayabilir.

 

 - Hafif ve esnek kumaşlar sayesinde antrenmanınıza odaklanabilirsiniz.

 

 - Hareket özgürlüğü sunduğu için kendinizi rahatsız hissetmezsiniz.

 

 - Ter emici özelliği olan atletlerle cildinizi daha hızlı kurutabilirsiniz.

 

 - Terden kaynaklanan kötü kokuların önüne geçebilirsiniz.

 

 - Daha tarz, şık ve fit bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

 - Farklı kıyafetlerle kombinleyerek günlük yaşamda da giyebilirsiniz.

 

 - İstediğiniz kasları öne çıkaracak modeller tercih edebilirsiniz.

 

 - Nefes alan kumaşlar sayesinde teninizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

 

 - Tahriş etmeyen yapılarla daha rahat hissedebilirsiniz.

 

 Sporcu Atletleri Nasıl Kombinlenir?

 

 Basic ya da desenli sporcu atletleri erkek şort modelleri ve erkek eşofman altı çeşitleri ile kombinleyebilirsiniz. Üzerine yağmurluk, eşofman üstü, spor hırka gibi ekstra katman sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca yapacağınız spora uygun olacak şekilde erkek spor ayakkabı modelleri ile kombininizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Son olarak, saat gibi spora uygun aksesuarlar tercih ederek tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 

 Daha rahat şekilde kombin yapmak için tüm parçalarla uyum sağlayabilen atlet modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle erkek spor atlet siyah ve beyaz renklerle pek çok kıyafetinizi bir arada kullanabilirsiniz.

 

 Pek çok renge uyum sağlayan siyah ve beyaz spor atlet erkek modelleri sayesinde dolabınızdaki parçaları değiştirebilirsiniz. Daha özel görünümler içinse renkli, baskılı, desenli ya da sırt desenli kıyafetler kullanabilirsiniz. Kaliteli ve zevkinize uygun parçalar için Bilcee 2023 kreasyonunu inceleyebilirsiniz.

 

 Sporcu Atleti Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 Erkek sporcu atleti seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok özellik vardır. İlk olarak, marka ne olursa olsun malzeme kalitesi yüksek olan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Nefes alabilen, ter emici ve hızlı kuruma özelliği olan kumaşlardan yapılan atletleri seçerseniz daha konforlu hissedebilirsiniz.

 

 Antrenmanlarınızın kalitesini yükseltmek için kumaşların bedeninize uygun ölçüde ve kesimde olduğundan da emin olmalısınız.

 

 Spor yaparken rahat hissetmek ve antrenmana odaklanmak için hareket kabiliyetini engellemeyen ürünlere yönelmelisiniz. Bu ürünler vücudu sarsa da rahat şekilde oturmalıdır. Esnek yapıda olmayan kumaşlar kasların hareketini engelleyebilir.

 

 Ayrıca şık ve tarz bir görüntü için tasarıma önem vermelisiniz. Kişisel tercihlerinize göre uygun kol ölçüsü, renkler, desenler, logo ve baskılar sayesinde spor yaparken şık durabilirsiniz.

 

 Vücudunuzun beğendiğiniz bölümlerini vurgulayan atletler sayesinde kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Ayrıca tercih edeceğiniz atletle fazla kilolarınızı ya da zayıflığınızı saklayabilirsiniz.

 

 Bunun için daha açık ve kapalı modeller kullanabilirsiniz. Ancak satın almayı düşündüğünüz ürünlerin dolabınızdaki diğer parçalarla da kombinlenebilmesine dikkat etmelisiniz.

 

 Erkek Spor Atlet Nerede Giyilir?

 

 Spor atletler daha çok spor salonlarında ya da açık hava sporlarında tercih edilir. Ancak doğru bir kombinle günlük hayatta da kullanılabilir. Rahat hissetmek istenen her anda, dışarıda ya da kapalı alanlarda spor atlet modelleri sayesinde konforu yakalayabilirsiniz.

 

 Özellikle sıcak havalarda serinlemek, daha az terlemek ve çabuk kurumak için de sporcu atletlerinden faydalanabilirsiniz. Bu nedenle spor atletin nerede kullanılacağına bağlı olarak doğru bir parça seçimi yapmalısınız.

 

 Erkek Spor Atlet Terletir mi?

 

 Kullanılan malzeme ve tasarıma göre erkek spor atletinin terletme oranı değişir. Bilcee, kullandığı nefes alabilen kumaşlar ve yaptığı özel tasarımlar sayesinde terlemeyi azaltır. Ayrıca çabuk kuruma imkanı sunarak kötü kokuların önüne geçer.

 

 Hava akışının sağlandığı kumaşları tercih ederek atletlere ter emici özellik kazandırır. Bu sayede oluşabilecek rahatsızlık hissinizi azaltmayı ve yaşam kalitenizi yükseltmeyi hedefler. Ancak her bireyin terleme düzeyi farklılık gösterdiği için size uygun bir sporcu atleti seçmeniz gerekir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.