Menü
Sepetim
Filtre
Beden
Beden
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

AYAKKABI

Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Birbirinden Şık Tasarımlarıyla Çeşitli Erkek Spor Ayakkabı Modelleri Bilcee'de

 

Erkek giyiminin en önemli parçalarından biri ayakkabılardır. Özellikle spor aktivitelerde performansın ve konforun en üst noktalarda olması için spor ayakkabıların doğru şekilde seçilmesi gerekir. Günlük giyimde de yer edinebilen ürün çeşitleri için Bilcee’yi ziyaret edebilirsiniz. En şık tasarımlara sahip olan Bilcee erkek spor ayakkabı tasarımlarıyla öne çıkarak stilinizi tamamlayacak en doğru parçayı bulmanızı sağlar.

 2023 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 

Son yıllarda hem spor hem günlük kullanım için öne çıkan spor ayakkabılar popülerdir. Bu ürünlerin başında yürüyüş ve koşu ayakkabıları yer alır. Destekli tabalara sahip olan bu ayakkabılar sayesinde rahat ve şık hissedebilirsiniz. Ayaklarınıza hareket alanı bırakarak daha uzun süre yürüyebilir ve daha az efor harcayarak koşabilirsiniz.

 

Yürüyüş ayakkabıları hem günlük hem doğa yürüyüşleri için uygun şekilde tasarlanmıştır. Hava akışı sağlayan yapıları sayesinde ayakların terlemesini engeller. Konforlu iç tabanlara sahip olan erkek spor ayakkabı modelleri arasında bulunan bu ürünler, koşu ayakkabılarından farklı özelliklere sahiptir. Koşu ayakkabıları daha esnektir ve üst kısımları sayesinde hava akışını daha iyi şekilde yansıtır. Dayanıklı tabanları sayesinde koşmayı daha kolay hale getirir.

 

 Şık tasarımlarıyla öne çıkan günlük spor ayakkabılar, şehir içinde giyilmek üzere tasarlanır. Bilcee günlük spor ayakkabı modelleri sayesinde kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olur. Bu ayakkabıları siyah, beyaz, gri gibi klasik renklerde ya da çok renkli şekilde tercih edebilirsiniz. Modaya uygun tasarımlarla kombininizi tamamlayabilir, özgüveninizi yükselterek çok daha rahat hissedebilirsiniz.

 

 Fitness ayakkabıları, 2023’ün öne çıkan parçalarından biridir. Bilcee erkek spor ayakkabı çeşitleri fitness için özel olarak üretilmiştir. Spor salonu ve egzersiz için uygun olan bu ayakkabıların tabanı stabilite sağlamayı kolaylaştırır. Ayak bileğine sunulan destek ve esnek üst kısım sayesinde hareket kabiliyetini engellemez.

 

 Basketbol ayakkabıları, özellikle basketbol oynamak için tasarlansa da uygun sporlar için de tercih edilebilir. Bu ürünlerin bilek yüksekliği daha fazladır. Zıpladıktan sonra topukların acımasını engellerken salonda kaymamak için kaymaz tabana sahip olurlar. Siz de performansınızı en iyi şekilde yansıtmak için Bilceee erkek spor ayakkabı beyaz ve siyah renklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca renkli ayakkabılarla kombininizi daha enerjik hale getirebilirsiniz.

 

 2023’ün en sevilen spor ayakkabı erkek çeşitlerinden biri de futbol ayakkabılarıdır. Bu ayakkabılar düz ya da kramponlu tabanlara sahip olacak şekilde üretilebilmektedir. Top kontrolü sağlamak için kullanıldığından dolayı diğer sporlarda kullanılması uygun olmayabilir. Ancak bileği desteklediğinden dolayı futbol sahasında performansınızı arttırmanıza yardımcı olur.

 

 Tenis ayakkabıları da 2023’ün en sevilen erkek spor ayakkabı modelleri arasında bulunur. Tenis oyunları için hazırlanan ayakkabılar kaymaz tabanlara sahiptir. Yan destekli yapılara sahip oldukları gibi dayanıklı malzemelerle imal edilirler. Daha hızlı şekilde hareket etmeyi kolaylaştıran bu ürünler yüksek performansa uygun olduğu için uzun süre kullanılabilir.

 

 Bisiklet ayakkabıları, bisiklet sürerken daha rahat etmeye yardımcı olur. Pedala uyum sağlayan yapıları ve sağlam bağlama sistemine sahip olurlar. Bisiklet sürüşünde verimliliğin artmasını sağlamak için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Ancak profesyonel bir sporcu değilseniz diğer spor ayakkabı çeşitleriyle de bisiklet sürebilir, benzer bir performans yakalayabilirsiniz.

 

 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri Nelerdir?

 

 Uygun ve rahat bir erkek spor ayakkabısında olmazsa olmaz özellikler bulunur. Bilcee’nin tasarımları özellikle konforlu hissetmeniz ve ayak sağlığınızı korumanız için özel olarak yapılmaktadır. Rahatlık sağlamayan, sert iç tabana sahip olan ve esnek olmayan ürünler gün içinde ya da spor esnasında iyi hissetmenizi engeller. Ayağa vurma, acıtma ya da ağrı yapma gibi durumlar oluşabileceğinden dolayı mutlaka rahat hissettiren ayakkabıları tercih etmelisiniz.

 

 Spor aktivitelerinde hangi sporun yapıldığına göre ayakkabı seçimi yapmalısınız. Ayakların doğru şekilde desteklenmesi olası sakatlanmaların önüne geçebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Bazı ayakkabılar bileği bazıları da ayak kemiğini destekleyen teknolojilerle üretilir.

 

 Esneklik, spor ayakkabılar için vazgeçilmez özelliklerden biridir. Yeterince esnek olmayan ayakkabılar hareket kısıtı oluşturacağından dolayı ayağa zarar verebilir ve bazı hareketleri yeterince iyi yapmanızı engelleyebilir. Bu nedenle kaliteli spor ayakkabıların tabanı ve üst kısımları doğal hareketlere uyum sağlayarak performansınızın artmasına yardımcı olur.

 

 Spor sırasında yapılan ani hareketler ya da ayakların çok aktif şekilde kullanılması dayanıklılık ihtiyacını arttırır. Uzun ömürlü ayakkabılar için Bilcee spor ayakkabılarından faydalanabilir, sağlam dikişler sayesinde kopma ve yırtılma gibi durumları engelleyebilirsiniz. Ayrıca zorlu kullanımlarda bile kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

 

 Ayakların havalanmasını engelleyen ayakkabılar pek çok sağlık sorununa neden olabilir. Bu yüzden nefes alabilir kumaşlardan ve materyallerden yapılan spor ayakkabıları tercih etmek oldukça önemlidir. Ayakların terlemesini azaltan ürünler kötü koku oluşumunu engeller. Ayrıca terin dışarı çıkmasını sağlayarak ferahlık oluşturur.

 

 Erkek Spor Ayakkabılar Hangi Materyallerden Yapılır?

 

 Ayakkabı yapımında pek çok kumaş ve malzeme kullanılabilir. Ancak temel olarak deri, kumaş, sentetik, kauçuk, file, süet, ağ deri ya da sentetik deri kullanılır. Erkek spor ayakkabılarda en çok kullanılan malzemelerse sentetik deri, file, süet ve ağ deridir.

 

 Sentetik deri, suya dayanıklı olduğu gibi kuvvete karşı da dayanıklı yapıdadır. Deri yerine kullanıldığından dolayı hayvanların zarar görmesini engeller ve deriye bir alternatif oluşturur. Ayakkabılarda kullanılmasının asıl nedeni hafif olmasıdır. Ayrıca kolay temizlenebilme özelliği sayesinde ayakkabılarınızın daha temiz görünmesine yardımcı olur.

 

 File ya da örgü kumaşlar, ayakkabılara nefes alabilme özelliği katar. Hafif yapıları sayesinde ayaklarda ağır bir his oluşturmaz. Çoğunlukla üst kısmında kullanılan bu kumaşlar ayakların serin kalmasını sağlar. Terlemeyi azaltır ve terin çabuk kurumasını sağlayarak daha konforlu hissettirir. Bilcee spor ayakkabıların içinde de bulunan file, ayaklarınızın hareket kabiliyetinin korunmasına da yardımcı olur.

 

 Yumuşak ve dayanıklı yapısıyla öne çıkan süet, spor ayakkabılarda kullanılan malzemelerden biridir. Daha şık bir görüntü oluşturduğundan dolayı günlük spor ayakkabılarda daha çok tercih edilir. Şehir içi kullanıma uygun olan bu ürünler, doğa yürüyüşünde ya da kamp gibi açık hava etkinliklerinde çabuk eskiyebilir.

 

 Ağ deri, dayanıklılık sağlayan malzemelerden biridir. Ayakkabılara file ve örgü kumaşlar gibi nefes alabilirlik katar. Spor ayakkabılarda hafifliği ve esnekliği sayesinde tercih edilir. Ayrıca görünümü sayesinde farklı bir tarz katarak kombinleri çeşitlendirmeye yardımcı olur.

 

 Sık Tercih Edilen Erkek Spor Ayakkabı Modelleri Hangileridir?

 

 Pek çok erkek spor ayakkabı modeli olsa da en çok tercih edilen modeller koşu, yürüyüş ve spor salonu (fitness) ayakkabılarıdır. Bu ayakkabılar birden fazla sporda ve gündelik yaşamda kullanılmaya uygun yapıdalardır. Konforlarıyla öne çıkan Bilcee erkek spor ayakkabılarıyla siz de kendinizi iyi hissedebilir, ayaklarınızın hareketini kısıtlamadan giyinmenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 Koşu ayakkabılarının seçilme nedeni esnekliği ve rahatlığıdır. Bu ayakkabılarda bulunan yastıklama sistemi, koşarken ya da şehir içinde yürürken ayakların ağrımasını engeller. Uzun mesafe yürüyüş ve koşularda bile ayakların ağrımasına, şişmesine ya da ödem toplamasına engel olurlar. Destekleyici yapıları sayesinde olası pek çok sakatlanmanın da önüne geçerler.

 

 Yürüyüş ayakkabıları, günlük veya doğa yürüyüşleri için uygun yapıdadır. Rahatlıkları ve dayanıklılıkları sayesinde en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer alırlar. Ayakları koruyan bu ürünler, yürümeyi daha konforlu bir hale getirir. Ayrıca uzun süre ayakta vakit geçirdiğinizde ağrı ve şişlik oluşma süresini azaltır.

 

 Spor salonunda kullanılan ayakkabılar, denge ve esneklik açısından oldukça etkilidir. Spor salonunda olmasa bile gündelik yaşamda da kullanılmaya uygun şekilde üretilirler. Ayakların en rahat hissettiği ayakkabı modellerinden biri olduğu için ise performansın artmasında doğrudan etkili olurlar.

 

 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri Nasıl Seçilmelidir?

 

 Doğru bir ayakkabı seçimi yapabilmek için ayak tipi, kullanım amacı, konfor, destek sistemleri ve taban yapısı dikkate alınmalıdır. Ayrıca hava alabilen, terlemeyi önleyen, suya dayanıklı, kuvvete dayanıklı ve uzun ömürlü ayakkabı modelleri tercih edilmelidir.

 

 Bu nedenle spor ayakkabı seçerken önceliklerin belirlenmesi ve ihtiyaçları karşılayan ürünlerin satın alınması gerekir. İşte, erkek spor ayakkabısı seçerken dikkate almanız tavsiye edilen bazı ipuçları:

 

 - Ayak tipi: Doğru beden ve genişlikte yapılan seçimler, ayak yapısının korunmasını sağlar. Ayaklarınızın şişmesini, ağrımasını ya da yanlarda ve bileklerde yara oluşmasını engeller.

 

 - Kullanım amacı: Kullanım amacına hitap etmeyen ürünler, performansınızın düşmesine neden olabilir. Bu nedenle ayakkabı alırken öncelikle hangi sporda ya da aktivite kullanılacağını belirlemeniz gerekir. Farklı sporlar için tasarlanan ayakkabılar diğer sporlara uyumlu olmayabileceği için rahatça hareket etmenizi engelleyebilir.

 

 - Ayak destek sistemleri: Destek sistemleri ayak tabanını ya da yanları destekleyecek şekilde yapılabilir. Özellikle stabilite sağlayan ayakkabıları kullanmanız, ayaklarınızın doğru pozisyonda kalmasını sağlayarak sakatlık riskini düşürmenizi sağlar.

 

 - Konfor: Rahatsız hissettiren bir ayakkabı hem performansınızı düşürür hem de kötü hissetmenize neden olur. Bu nedenle ayakkabıları denemek ve konforunu test etmek gerekir. Sıkışma, vurma ya da rahatsızlık hissi oluşturan ayakkabılar yerine daha konforlu ürünler tercih etmelisiniz. Bilcee spor ayakkabıları sayesinde modern görüntüyle rahatlığı birleştirebilir ve kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

 - Taban yapısı: Zemin tutuşu ve denge açısından taban yapısının kaliteli ve dayanıklı olması oldukça önemlidir. Ancak spor ayakkabı çeşitlerinde taban yapısı değişkenlik gösterir. Bu nedenle kullanım amacına uygun olan taban yapısına sahip olan ürünler satın alınmalıdır

 

 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları Ne Kadardır?

 

Bilcee tasarımlı ayakkabılar düşük fiyatlar ve yüksek performanslar sayesinde en iyi ayakkabı deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Özel tasarımlarıyla şık bir görüntü oluştururken performansınızı da yükseltir. Hem sporda hem gündelik hayatta tercih edebileceğiniz kalitedeki ürünler sayesinde ayaklarınızın rahat ve sağlıklı kalmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

 Erkek Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir

 

Tişört İle Kombinleyin: Rahat bir stil elde etmek için spor ayakkabılarınızı erkek tişört modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Sade bir tişört tercih edin ya da daha çarpıcı bir görünüm için desenli ve renkli olanları seçin.

 

Sweatshirt İle Kombinleyin: Şık ve sportif bir görünüm için spor ayakkabılarınızı rahat bir erkek sweatshirt ile kombinleyin. Daha rahat bir stil için büyük boy bir sweatshirt veya kapüşonlu sweatshirt seçin ve kombininizi tamamlayın.

 

Eşofman Altı İle Kombinleyin:  Spor ayakkabılar maksimum konfor için erkek eşofman altı modelleri ile mükemmel uyum sağlar. İster uyumlu bir eşofman giyin ister farklı eşofman altlarını karıştırıp eşleştirin, spor ayakkabılarınızla uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Şort ve Spor Ayakkabı: Sıcak havalarda rahat bir yaz stili için spor ayakkabılarınızı erkek şort modelleri ile kombinleyin. Spor ayakkabılarınızı vurgulamak için uyumlu renkteki şortlar ile kombininizi tamamlayın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.